Google+

Tagasivaade eelmisele aastale

February 23rd, 2016


Möödunud aastale tagasi vaadates saame rõõmuga nentida, et oleme endiselt õigel kursil. Oma teisel tegutsemisaastal leidsime palju rahulolevaid kliente ning olime tegusad mitmes suures projektis. Hea on tõdeda, et teadlikud kliendid oskavad hinnata ka kvaliteeti, mitte ainult odavat hinda. Kokkuvõtlikult saame öelda, et võrreldes 2014. aastaga kasvatasime tõlketööde mahtu 59% ning käivet isegi rohkem. Arvestades, et Eesti tõlketurul valitseb terav konkurents, võime selle tulemusega igati rahule jääda. Picture11.png
 Picture2.png Suurimateks keelesuundadeks jäid aasta kokkuvõttes siiski naaberkeeled ja loomulikult inglise keel. Samas ei puudunud meie töölaualt ka eksootilisemad seiklused näiteks portugali, hiina ja türgi keeleruumi.

 

Uuel aastal on meie eesmärk kindlasti kasvada vähemalt sama palju ning laiendada ka piiriüleste partnerite baasi. Samuti soovime endiselt olla igati valmis tehnoloogiliselt keerukate tõlkeprojektide teostamiseks. Ootame kannatamatult, et saaksime ka teile oma teenuseid pakkuda ja koos uusi väärtusi luua. Tere tulemast!

 

Web by Elixir