Google+

Trükimust kuuldavaks ja tarkuseterad nähtavaks!

February 17th, 2014


Oleme jällegi laiendanud oma tegevuste ampluaad veidi väljapoole tavapäraseid kirjaliku tõlke piire ning saame pakkuda teile erinevaid tehnilisi võimalusi tõlkeprojektide läbiviimiseks.

Eelmisel kuul teostasime näiteks tõlkeprojekti, mille väljundiks oli rootsikeelne helisalvestis. Kõigepealt tuli materjal tõlkida ning seejärel kvaliteetselt linti lugeda. Sellega soovime ka teile kinnitada, et saame pakkuda väga erinevaid tehnilisi lahendusi teie tõlgete audio- ja/või videosalvestuseks ning ka erinevaks töötlemiseks.

Soovite salvestada huvitavat esitlust, et seda hiljem uuesti kuulata? Või hoopis filmida kogu üritust? Olgu see tähtis konverents, koolitus või hoopis firma juubel või jõulupidu, saame aidata! Miks mitte võtta koolitus linti ja pilti, millest võib hiljem monteerida kasuliku korduvkasutatava koolitusmaterjali, mida on videofailina palju lihtsam jagada kui uuesti tervet üritust korraldada. Või soovite hoopis oma pulma pildistada? Ikka saab!

Video- ja fototeenused, otseülekanded, projektsioon ja helisalvestus – kõik tänu meie toredale partnerile Video5! www.video5.ee

blog_salvest.jpg

 

Web by Elixir